قیمت پوشال و خاک اره

خرید و فروش پوشال و خاک اره چوب

خرید و فروش پوشال و خاک اره چوب – لیست قیمت

خرید و فروش پوشال و خاک اره- تکه‌های ریز و نرم حاصل از رندیدن چوب است که در مرغداری‌های سنتی و قفس‌های خانگی بسیار زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرند. گندگی و رنده میزی دو دستگاهی هستند که پوشال تولید می کنند. گروه صنعتی و تولیدی پوشال و خاک اره آیدین با دارای سابقه چندین ساله و به کار گیری افراد مجرب و متعهد در زمینه تولید پوشال و خاک اره جهت تولید زغال فشرده و چوب پلاست و همچنین استفاده در بستر مرغداری ، بستر بلدرچین ، بستر گاوداری ، بستر استبل اسب به صورت صدرصد خشک و با کیفیت بالا فعالیت میکند.

این گروه آمادگی ارسال سفارشات به تمامی نقاط ایران و همچنین فروش به صورت کلی و جزئی را دارا میباشد و همچنین دارای قیمت قابل رقابتی نسبت به کیفیت خود را داراست.

قیمت روز خاک اره

قیمت روز خاک اره و پوشال چوب – با توجه به اینکه روز به روز کاربرد و استفاده از پوشال خاک اره در واحدهای صنعتی و تولیدی نظیر مرغداری ها، مزارع پرورش بوقلمون، باشگاه اسب دوانی و …. بیشتر می شود به همین دلیل قیمت خاک اره معمولا دارای نوساناتی می باشد. اما شرکت پوشال و خاک اره آیدین با اتکا به پشتوانه و اهمیت مشتری مداری سعی نموده است تا محصولات خود را با کمترین نوسان در اختیار شما قرار دهد.لذا برای آگاهی از قیمت به روز محصول پوشال خاک اره، قیمت پوشال اسب دوانی، پوشال دام و طیور از طریق کلید تماس سریع و یا صفحه تماس با ما ، تماس حاصل فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *