فروش پوشال بستر پرورش بوقلمون

فروش پوشال بستر پرورش بوقلمون

فروش پوشال بستر پرورش بوقلمون

فروش پوشال بستر پرورش بوقلمون- بستر بوقلمون یا کف سالن بوقلمون نقش زیادی در وضعیت سلامت گله دارد. در سالن های بسته پرورش بوقلمون بخاطر تماس مداوم پرنده با بستر سلامت گله ارتباط مستقیم با کیفیت بستر سالن دارد به همین خاطر هرگونه تغییر در وضعیت بستر مثل افزایش رطوبت یا بستر خیس و مرطوب باعث مشکلات زیادی در روند پرورش گله میشود و در نهایت باعث کاهش چشمگیر راندمان و بازدهی گله میشود.

مدیریت بستر

کیفیت بستر با مواردی همچون دمای سالن، میزان تهویه و هوادهی سالن، میزان تراکم گله ارتباط مستقیم دارد و وظیفه شما به عنوان پرورش دهنده کاهش تکثیر میکروارگانیزم ها برای حفظ سلامت پاها، پیشگیری از بروز بیماری های احتمالی از بستر می باشد.

چه عواملی باعث ایجاد بستر مرطوب میشود؟

– عمق کم بستر : از ابتدای دوره پرورش عمق بستر باید مناسب انتخاب شود بطور مثال اگر از پوشال یا کلش استفاده میکنید در تابستان 6-7 سانتی متر و در زمستان حدود 10 سانتی متر عمق بستر در نظر بگیرید

2 – هوادهی و تهویه ضعیف و نامناسب : هوادهی و تهویه سالن را بسیار جدی بگیرید چرا که اولین و اصلی ترین عامل ایجاد بستر مرطوب و شیوع بیماری است.

3 – دمای نامناسب : دمای خنک باعث افزایش رطوبت میشود. افزایش دمای سالن قابلیت کنترل رطوبت توسط هوا را دوبرابر میکند.

4 – مدیریت ضعیف آبخوری ها : ریزش و نشتی آب در اطراف آبخوری ها همیشه یکی از معضلات پرورش دهندگان تازه کار بوده که باعث میشود اطراف آبخوری همیشه خیس و مرطوب باشد و این رطوبت محدوده زیادی از کف سالن را درگیر کند. بهتر است بصورت روزدرمیان محدوده رطوبتی و خیس اطراف آبخوری را از بستر جدا کنید.

با توجه به تمامی مطالب بالا کیفیت بستر پرورش بوقلمون از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت پوشال آیدین با سابقه طولانی در تولید و فروش پوشال بستر بوقلمون آماده تامین محصولات مورد نیاز مشتریان گرامی و ارجمند می باشد.

تهیه شده در شرکت تحلیل داده

یک دیدگاه در “فروش پوشال بستر پرورش بوقلمون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *